Павло Табаков стане новим солістом «Піккардійської терції»

24 вересня у Львівській опері, а 29 вересня – у столичному Національному палаці «Україна» відбудуться грандіозні концерти «20 років на сцені «Піккардійська терція» святкує з друзями». Одним із друзів легендарної вокальної формації є співак, композитор, переможець телепроекту «Голос країни» Павло Табаков. Під час гучних святкувань 20-річчя «львівської шестірки» у Львові та Києві він на кілька композицій стане новим, сьомим, солістом гурту.
На ювілейних концертах «Терції» Табаков виходитиме на сцену двічі. Спершу співак виконає з «піккардійцями» хіт групи Queen It’s A Kind Of Magic, а опісля – «Пустельник», легендарну пісню з репертуару самого секстету. Такого виконання «Пустельника» меломани ще не чули: сольні партії дісталися «піккардійцеві» Андрію Капралю і «Голосу країни» Павлові Табакову, а акомпануватимуть їм одразу два знамениті акапельні колективи – «Піккардійська терція» та «Орфей». Так на сцені одночасно звучатиме оксамитове багатоголосся 15 чоловіків!
– Без вагань прийняв запрошення від «Піккардійської терції», – каже Павло Табаков. – Для мене надзвичайно почесно бути другом цього легендарного українського гурту. Тим паче, що на хітах «Терції» я, можна сказати, вчився. Пригадую, як у коридорах музично-педагогічного училища, а згодом у консерваторії ми наспівували їхні «Пустельник», «Старенький трамвай», «Талісман»… Зрештою, саме на музичній хвилі «Піккардійської терції» починав свій шлях на велику сцену акапельний колектив «Менестрелі», учасником якого я був.
Крім спільних виступів, відтепер у репертуарі Табакова є кавер на один з хітів «Піккардійської терції» – ліричну пісню «Нехай…». Ця композиція у виконанні Павла увійшла в альбом-триб’ют, що побачив світ до 20-річного ювілею «Терції». «Пісня «Нехай…» якось особливо підійшла мені за духом, – каже співак. – У моєму трактуванні романтична і глибока поезія Роберта Бернса і чудова музика Ярослава Нудика вийшли більш «приджазованими».

Мар’яна Сич

Читайте також:

«Піккардійська терція» святкує своє 20-річчя

Павло Табаков співав для золочів’ян (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Відзначили 61-ї річницю створення військової частини 3007 внутрішніх військ МВС України

21 вересня 2012 року в Золочеві відбулися урочисті заходи з нагоди 61-ї річниці створення військової частини 3007 внутрішніх військ МВС України. Військовослужбовці пройшли урочистим маршем вулицями Золочева. Продовжувалося свято у  районному Народному домі імені Ігора Білозіра концертною програмою. За старанність, особисту взірцевість, сумлінне виконання службового обов’язку нагороджено кращих військовослужбовців грамотами […]