Патрульну поліцію Львова очолив 26-річний Юрій Зозуля

zozuljaГоловою патрульної поліції Львова призначено 26-річного сержанта Юрія Зозулю.
Про це на власній сторінці у «Facebook» написав міністр МВСУ Арсен Аваков. Пише Вголос.

За його словами, нині Юрій Зозуля обіймає посаду заступника командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції м. Києва і є одним з найкращих поліцейських столиці.

«Начальником патрульної поліції Львова призначив наказом Юрія Зозулю. 26 років. Молодшого сержанта… Без бентеження і без лукавства – хлопця, одного з найкращих у Київській патрульній поліції зараз. Звання та досвід прийдуть. Головне – енергія і воля до змін, що ми творимо, міняючи стару міліцію на нову українську поліцію. Це – вирішальна якість!» – зазначив Арсен Аваков.

Він додав, що Зозуля був активним учасником Революції гідності й тепер навчається в Національній академії внутрішніх справ.

Водночас у Львові поки що не знають, коли відбудеться знайомство нового керівника поліції з особовим складом патрульних. Як говорить керівник прес-служби «Моя нова поліція» у Львові Вікторія Івашенюта, на Юрія Зозулю чекають із дня на день. Вона також додала, що за невеликий час роботи у Києві він устиг зарекомендувати себе під час затримання за порушення Правил дорожнього руху VIP-осіб, зокрема народного депутата Сергія Мельничука та віце-президента УЄФА Григорія Суркіса.

Як писав «Вголос», у неділю, 23 серпня, у День Державного прапора у Львові приймуть присягу на вірність українському народові перші патрульні поліцейські.

Джерело: Вголос.

Залишити відповідь

Next Post

В Україні стартував місячник "Увага! Діти на дорозі!"

Він триватиме до 20 вересня. Мета проведення цього комплексу профілактичних заходів – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. ВДАІ з обслуговування Золочівського району ГУМВС України у Львівські області закликає батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі. Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та […]