Патрульні склали 50 протоколів на водіїв в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння

Півсотні нетверезих за тиждень! Нагадуємо про відповідальність! Про це інформують у Патрульній поліція Львівської області.

“Цього тижня патрульні склали 50 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Керування напідпитку входить в п’ятірку основних причин дорожнього транспортних пригод.
Нагадуємо, що за керування транспортним засобом у стані сп’яніння водій несе адміністративну відповідальність згідно зі статтею 130 КУпАП:
📌На громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 10 200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік.
📌Якщо, водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 20 400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.
📌У випадку, якщо особа втретє за рік керувала транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу – 40 800 гривень та позбавлення права керування на 10 років.
Шановний водію, пам’ятай, що на дорозі Ти не один! Не сідай за кермо у стані сп’яніння! Думай!” – інформує Патрульна поліція Львівської області.

Залишити відповідь