Патріотична зупинка у Ремезівцях (відео)

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100Ми переживаємо сьогодні трагічні і водночас величні дні. Змінюються держава, влада, політики і власний народ. Ми стали відповідальнішими, чеснішими і щирішими. Повсюдно поглиблюється непідробна, справжня любов до України, до її державних синьо-жовтих кольорів.

У Ремезівцях, зусиллями місцевої молоді, до Дня незалежності та Дня прапора України пофарбовано в національні кольори автобусну зупинку.

Попередньо зупинку було відчищено від багаторічних нашарувань рекламних оголошень. Ентузіасти не лише зробили корисну справу, але й наочно підкреслили, що люблять свою країну і дбають про комфорт людей села. Тепер зупинка для пасажирів стала затишним місцем очікування транспорту.

Олександра Смерека


Залишити відповідь

Next Post

Як у Золочеві День прапора відзначали (відео)

23 серпня у місті Золочеві, на площі Вічевій, біля пам’ятника Маркіяну Шашкевичу відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня прапора України. Під Державний Гімну України у виконанні військового оркестру над площею підняли блакитно-жовтий стяг. Перед громадою виступили громадські діячі та керівництво району. Громадянам, мешканцям Золочівщини, яким сьогодні виповнилося 16 років […]