Пам’яті бійців, що загинули за Україну (відео)

Згадуймо у молитві тих, хто віддав своє життя за Україну!

“Завдяки червоно-чорному прапору боротьби маємо синьо-жовтий стяг свободи. Через кров усіх тих, які загинули за Україну, які пролили свою кров на чорну українську землю, ми сьогодні тут. Сьогодні ще раз згадуємо всіх героїв, які віддали свої життя за Україну!
Особливо згадуємо сьогодні Січових Стрільців, героїв Української Галицької Армії, Української Повстанської Армії, Організації Українських Націоналістів, Дивізії Галичина. Згадуємо всіх, хто віддали свої життя на Майдані та в ході сьогоднішньої російсько-української війни.
Згадуємо поіменно більш як сто загиблих бійців Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”, –  зазначає член Проводу Національно-Визвольного Руху “Правий сектор” та заступник Голови Політичної Партії “Правий сектор” Василь Лабайчук.

Next Post

У Золочеві вшанували пам'ять захисників України (відео)

29 серпня 2020 року відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У Золочеві долучилися до Всеукраїнської хвилини мовчання. Відбулася панахида пам’яті за Героями сучасної російсько-української війни. Поділіться цим у соцмережах: