П’яті роковини Грибовицької трагедії

Грибовицька трагедія
с. Збиранка

Минуло п’ять років з часу трагедії на сміттєзвалищі у Грибовичах. Винні не покарані, а обіцяного владою сміттєпереробного заводу у Львові досі нема.

Нагадаємо, що тоді 29 травня 2016 року о 05:07 на території сміттєзвалища в с. Збиранка Жовківського району виникла пожежа на площі 2 000 кв.м. Була оголошена ліквідація пожежі. На території сміттєзвалища відбувся зсув сміття з висоти близько 90 метрів. Загальна площа зони обвалу сягала 30 тисяч квадратних метрів, а об’єм – близько 100 тисяч кубічних метрів. Гори сміття засипали чотирьох людей – трьох рятувальників та працівника комунальної служби. Тіло зниклого працівника ЛКП «Збиранка» так і не знайшли.

Після цієї трагедії сміттєзвалище закрили, а львівське сміття почало «мандрувати» містами, селами України. На вивезенні сміття було виявлено корупційні махінації. Попри численні обіцянки чиновників, сміттєпереробного заводу у Львові досі нема. Зате ростуть сміттєві гори у малих містах та містечках, зокрема на сміттєзвалищі у Єлиховичах, куди сміття звозили чи то досі звозять по ночах. І все це не зважаючи на численні звернення громадян та пусті обіцянки влади навести лад на смітнику.  

Смерті, скандали, відкриті кримінальні справи, а результату нема. А все мабуть тому, що для дотичних чиновників “сміттєві гроші” не пахнуть, так як гори не сортованого сміття…

Next Post

Вітання з Днем міста Золочева від «Лісапетного батальйону» (відео)

Вітання для золочів’ян з нагоди Дня міста від «Лісапетного батальйону». Поділіться цим у соцмережах:
Лісапетний батальйон