Оздоровлення та відпочинок дітей із Золочівського району

Прес-служба Золочівської районної державної адміністрації повідомляє, що станом на 13.05.2011 року вже оздоровлено 7 дітей у МДЦ “Артек” – , 2 дітей в УДЦ “Молода гвардія”. 58 дітей пільгових категорій району згідно розподілу управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації буде скеровано в оздоровчі табори 31.05.-02.06.2011 року. До цих пільгових категорій належать сироти та позбавлені батьківського піклування, інваліди, багатодітні (4 і більше), багатодітні і малозабезпечені, обдаровані та талановиті (районного та обласного рівнів), діти працівників АПК та соціальної сфери села.

В районному бюджеті на підготовку та проведення оздоровчої кампанії передбачено по відділу освіти – 318 тис. грн. (пришкільні табори та “Сокіл”), по сектору сім’ї та молоді – 25 тис. грн. (оздоровлення дітей із ДБСТ та прийомної сім’ї).

Планується робота 31 пришкільного табору та позаміського табору відпочинку “Сокіл”, що дасть можливість оздоровити 3560 дітей (51,7 % загальної чисельності дітей шкільного віку).

Next Post

Відбудеться VІІІ Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю»

VIII Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів «Казка у гаю» 4-5  червня у Музеї народної архітектури та побуту у Львові відбудеться фестиваль до Дня захисту дітей. Фестиваль, який щорічно  відбувається  під відкритим небом, має свою історію, традиції є улюбленим   «святом казки»   для учасників та гостей свята.  Фестиваль  збирає тисячі маленьких глядачів, є цікавим для  людей різного віку, адже  для кожного подорож у  казку […]