Оцифровування відео касет

kasetuФіксуючи дорогі нашому серцю моменти і події на відео, ми в першу чергу прагнемо, щоб ці кадри залишилися з нами назавжди. Але записи на аналогових носіях (до яких відносяться відеокасети форматів VHS, miniDV, Video8), на жаль, недовговічні. З часом відбувається розмагнічування плівки, внаслідок чого сильно погіршується якість зображення. До того, ж відеоплівка має здатність легко розтягуватися і ушкоджуватися при необережному зверненні, злипатися, якщо касету довго не дивитися і не перемотувати.
Ціна оцифровки відео складає 40,00 за касетну годину (без вартості диску). Замовлення виконується протягом 2-3 днів.
Додатково пропонуємо послугу створення графічного дизайну обкладинки диска, на який записується оцифрована інформація, а також дизайн зображення згідно тематики оцифровки, яке ще і можна надрукувати на самому диску.
Адреса: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1, тел.: 0673540434

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Галини Семчишин

Колектив Золочівської РДА та інформаційний портал “Золочів.нет” вітають Галину Семчишин із ювілеєм. Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя,  яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана […]