Отримуйте довідки про страховий стаж дистанційно

Пенсійний фонд України нагадує про можливість отримувати довідки про страховий стаж форми ОК-5, ОК-7 та Додаток 9 “Довідка про трудовий та страховий стаж” без особистого звернення до територіальних органів.
Щоб отримати дані довідки потрібно лише зареєструватися на веб порталі ПФУ, перейти в категорію “Портал електронних послуг” та “Дані з реєстру застрахованих осіб”.
Довідка ОК-5 формується за період з 2000 року. Дана довідка містить відомості про суми заробітку для нарахування пенсії і страховий стаж.
Довідка ОК-7 формується за період з 2011 року і містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачують ЄСВ (в межах максимальної величини) та страховий стаж. Відомості з даної довідки використовують в основному для визначення страхового стажу для нарахування допомоги по безробіттю.
Довідка про трудовий та страховий стаж (Додаток 9) формується за період з 2004 року і не містить суми нарахованої заробітної плати. В даній довідці чітко визначено за який період внески сплатили в повному обсязі, а за який частково. Відомості з даної довідки наразі активно використовують роботодавці для визначення страхового стажу для лікарняних.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Золочів вул. Героїв Небесної Сотні,7 або за телефоном 4-24-43.

Золочівський відділ обслуговування
громадян (сервісний центр)
Головного управління Пенсійного

Next Post

Вітання для Ольги Шептицької

Діти, внуки та зяті, вітають дорогу матусю Ольгу Шептицьку з Ювілеєм! Матусю наша дорогенька, рідненька, Така золота наша, ніжна ти, ненько. Тебе з Ювілеєм щиро вітаєм, Здоров´ я міцного сердечно бажаєм! Хай в хаті твоїй буде затишно, гарно, А небо над нею — ясне і безхмарне. Сусіди хай люблять тебе, […]