Отримувати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів необхідно особисто

Ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи (п.2 ст. 22 Закон України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», норма набрала чинності з 07.11.2018).

Отже, нагадуємо, що з 07.11.2018 отримати послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в т.ч. посвідченою нотаріально) неможливо.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування: що варто знати?

Частиною першою статті 10 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон 2464) визначено коло осіб, які мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та добровільну сплату єдиного внеску. Це: 1) члени особистого селянського господарства, якщо вони не […]