Отримання довідки нерезидентом

ДФС України листом від 09.06.2016 р. № 12665/6/99-99-15-02-01-15 « Щодо отримання довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток» роз`яснено, що джерелом інформації для видачі довідки є дані додатка ПН до податкових декларацій (розрахунків) з податку на прибуток, надані податковими агентами податкові розрахунки сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь нерезидентів, а також сум утриманого з них податку або надані нерезидентом документи у разі самостійного нарахування і сплати податку.
Підставою для отримання довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток є сплата податку до бюджету під час виплати доходу такому нерезиденту.

Cектор організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Жахлива ДТП у Золочеві забрала життя трьох молодих людей

7 липня 2016 року у місті Золочеві (Львівська область) по вулиці Січових Стрільців відбулася ДТП за участю автомобіля марки “BYD”. Авто врізалося в будинок дитячої консультації. Внаслідок аварії загинуло троє людей: водій та два пасажири. Серед загиблих один мешканець Золочева (2000 р.н.), мешканка села Золочівка (1998 р.н.) і житель Дніпровської […]