Отець Михайло Сукмановський про небезпеку «секти догнала» (відео)

Згідно з даними з відкритих джерел, «Українська правовірна греко-католицька церква» (УПГКЦ) — секта, що незареєстрована, офіційно не визнана релігійна організація в Україні. Державний комітет України у справах національностей і релігій відмовляє у реєстрації назви «Українська Правовірна Греко-Католицька церква», обґрунтовуючи це «повагою до традицій та внутрішніх настанов релігійних організацій» з посиланням на Кодекс Канонів Східних Церков (ККСЦ), у якому назву «Католицька» можна використовувати лише за погодженням з офіційною церковною владою. У церковних колах УГКЦ і пресі ця нова релігійна організація відома як «підгорецькі отці» або «група догнала», «секта догнала», «догналівці», «догналіти» (за ім’ям засновника — Антоніна Іллі Догнала), а також іноді «чорне братство».
Відкрито УПГКЦ здійснює богослужіння в селі Підгірці, Золочівського району, Львівської області (спорудили свій дім молитви; раніше здійснювали богослужіння в місцевій пам’ятці архітектури — Костелі святого Йосипа).
Що таке «секта догнала» та яку небезпеку несе для суспільства у наш час розповів отець Михайло Сукмановський.

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

Спортсмени БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» побували на Чемпіонаті Львівської області з бочча

Спортсмени БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» побували на Чемпіонаті Львівської області з бочча серед спортсменів з ураженням ОРА. Тренер дуже пишається спортсменами та щиро дякує БФ “Карітас-Золочів”, о. Михайлу Сукмановському за наданий транспорт. Поділіться цим у соцмережах: