Освятили приміщення Золочівської районної асоціації інвалідів

asosiasija invalidiv 220 січня 2015 року відбулося освячення приміщення Золочівської районної асоціації інвалідів. Освятив приміщення о. Михайло Сукмановський. Члени асоціації разом із священником заспівали колядок.

Одна з кімнат оновлюється, освячується вже втретє, інша – вперше. Цю кімнату відремонтували, проте багато чого сюди ще потрібно, але це все фінанси і не все дається легко. Правда знаходяться і допомагають не байдужі люди. Дата освячення вибрана не випадково, адже 20 січня християни відзначають свято Івана Хрестителя. Розповіла голова Золочівської районної асоціації інвалідів, депутат міської ради Семенчук Марія Михайлівна.

asosiasija invalidiv“Не всі змогли прийти, через те, що мале приміщення, а запрошувати хворих людей і та людина буде десь в коридорі стояти, я собі цього не дозволю. Є багато людей, які би хотіли тут бути з нами сьогодні, але стан здоров’я і інші причини не дозволили цього. Сьогодні для нас велике свято. Бажаю, усім, хто переступає цей поріг, щоб Господь Бог вселяв віру, надію, любов, здоров’я, мир, спокій, розуміння благополуччя. ” – говорить Семенчук Марія Михайлівна.


Залишити відповідь

Next Post

Різдвяний фестиваль у церкві святої Софії УАПЦ (відео)

31 січня 2015 року у церкві святої Софії УАПЦ, міста Золочева відбувся Екуменічний молебень та Різдвяний фестиваль «Прощання з колядою». “Сьогоднішній захід ми почали з екуменічних молінь. Традиційно вже 20 років у Золочеві проходять молитви за єдність Церкви Хрестової. Молитви, які є сьогодні надзвичайно необхідні, тому що ми переживаємо війну… […]