Освятили відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування

29 листопада 2017 року у селі Білий камінь Золочівського району відбулося освячення відділення Львівської обласної лікарні відновного лікування.

Вже 11 грудня планують прийняти першу групу пацієнтів для надання медичної допомоги. Тут будуть надавати реабілітаційну допомогу хворим Золочівського, Бродівського, Буського, Кам’янка-Буського, Перемишлянського району та ін. Медичний персонал пройшов стажування на базі відділень у  м. Львові. На прийом пацієнтів та призначення лікувань будуть приїжджати лікарі зі Львова.

КЗ ЛОР “Львівська обласна лікарня відновного лікування” є організаційно-методичним центром з відновного лікування, медичної реабілітації області, базою стажування на робочому місці молодших спеціалістів з медичною освітою за спеціальністю фізіотерапія, лікарів фізіотерапевтів.

Детальніше дивіться у відео.




Залишити відповідь

Next Post

Перевірити порядність роботодавця можна завдяки електронним послугам Пенсійного фонду

Офіційно працевлаштований громадянин, який має сумніви щодо подання своїм роботодавцем звітності за нього до фіскальних органів, має можливість перевірити факт подання таких даних та їх достовірність, Для цього йому слід звернутися з паспортом й ідентифікаційним кодом до будь якого органу Пенсійного фонду України і отримати дані, що містяться в системі […]