Останній дзвоник у Тростянці

trosrtjanes (3)Наче розуміючи, що свята Останнього дзвоника з нетерпінням чекають школярі, батьки та й – чого гріха таїти! – вчителі, 29 травня нарешті визирнуло сонце. І справді побачило усміхнені обличчя учнів, які з урочистим виглядом прямували до школи.

Ось і в Тростянецькій ЗОШ І-ІІ ст. свято вдалося. Урочисту частину розпочав директор школи А.Ю. Савчук. Він оголошував прізвища тих дітей, котрих переведено до наступних класів. Але ще приємніше було називати імена відмінників і тих, котрі протягом року були нагороджені численними грамотами, дипломами, сертифікатами за участь у різноманітних конкурсах. А таких рік від року стає все більше та більше.


Багато приємних слів почули випускники від своїх молодших товаришів і вчителів, класного керівника Барабаш Г.Б. Учитель музичного мистецтва Гучко Г.М. чудово підготувала дітей до свята: вони натхненно співали пісні. А на завершення слово надали вчителю української мови та літератури Сидорович Л.В., яка привітала дев`ятикласників власним віршем:
Я вірю в Україну, у народ,
Якого я – частинка нездоланна,
Бо він достоїш всіх людських чеснот.
І встане Україна невпізнанна!

А зроблять це вони – випускники:
Марічки, Люби, Василі, Діани
І Юри. День за днем, роки й роки
Щоденно працюватимуть старанно.

Це їм вже завтра рішення приймать,
Це їм учитись жити і трудитись.
Вони – майбутня українська знать,
Їм нашу Україну оновити.

І я бажаю вам щасливо йти,
Протоптувать лише свою дорогу.
Роботу до душі собі знайти,
Щасливими побути мати змогу.

Для вас сьогодні цей луна дзвінок,
Для вас оця лінійка урочиста!
Бо школа – то вже пройдений урок,
Майбутнє ваше – білий аркуш чистий.

Пишіть, творіть, малюйте – кожен з вас
Своє життя напише самостійно.
Вперед же, тростянчани! В добрий час!
Хай в кожного його здійсниться мрія!
Учитель Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст. Сидорович Л.В.


Залишити відповідь

Next Post

Порошенко призначив Саакашвілі головою Одеської ОДА (відео)

Президент Петро Порошенко представив екс-президента Грузії Михеіла Саакашвілі в якості голови Одеської облдержадміністрації. Указ про його призначення опублікований на сайті президента. Пише Громадське. Представляючи Саакашвілі, Порошенко назвав його «людиною, яка робить неможливе можливим». Крім того, Порошенко надав Саакашвілі українське громадянство. Відповідний указ він підписав 29 травня. Зазначено, що громадянство Саакашвілі […]