Особиста охорона. Функції та обов’язки

Особиста охорона, коли вона ефективна та надійна, навряд чи може надаватись однією конкретною особою. У будь-якому випадку це команда професіоналів, оснащених відповідним обладнанням та засобами комунікації. Компанія https://topguard.ua/ надає кваліфіковані охоронні послуги та знає про особисту охорону більше.

Як особиста охорона забезпечує безпеку людини

Цінність одного або навіть декількох некваліфікованих охоронців, що не можуть комунікувати одне з одним, мінімальна. Охоронець у професійній команді у змозі організувати захист людини чи групи людей. Це відповідальна особа, що повністю керує процесом охорони завдяки вмілому керівництву команди. Кожен з членів команди, незалежно від кількості зайнятого персоналу, чітко виконує поставлені задачі.
Професійний охоронець завжди знаходиться поруч ввіреної йому людини. Саме охоронець у змозі миттєво відреагувати на прояви небезпеки та прийняти правильне рішення, часто за допомогою інших співробітників. Від його професійних навичок залежить те, наскільки вірними та ефективними будуть дії у випадку виникнення кризової ситуації.

Обов’язки особистого охоронця

Головна задача особистої охорони — забезпечення безпеки клієнта. Незалежно від того, яка саме небезпека погрожує людині, це може бути як цілеспрямований замах, так і інші форс-мажорні обставини. Задля виконання своєї основної місії особиста охорона повинна виконати низку задач:

1. Організація та впровадження охорони клієнта і це є ключовим обов’язком.
2. Супровід клієнта під час його переміщення.
3. Перевірка на безпечність маршрутів переміщення та якомога частіше їх змінювати.
4. Проводити перевірку осіб, що мають прямий доступ до об’єкта охорони та за необхідністю обмежувати цей доступ.
5. Постійно спостерігати за ситуацією в місці, де перебуває особа, що її охороняють. Кожна зміна в ситуації має бути вчасно проаналізована, рішення мають прийматись миттєво та стовідсотково професійно та вірно.
6. Відстежувати та блокувати місця потенційної небезпеки для клієнта, де може бути здійснено замах.

Без правильної підготовки та організації охорони ці пункти виконати неможливо. В процесі підготовки охоронець має вивчити масу особистої інформації про клієнта, включаючи місця перебування та навіть стан здоров’я та шкідливі звички. Після аналізу отриманої інформації визначаються слабкі місця та прораховуються варіанти можливої загрози життю та здоров’ю людини, що охороняється. Тільки таким чином є можливість організувати надійну охорону особи або групи осіб.

Next Post

Вітання для Олі Сиротинської

Кохану дружину, люблячу матусю, бабусю і тещу Олю Сиротинську, щиросердечно вітають з Днем народження, чоловік Андрій, донечки Оля і Марічка, зяті Олег і Василь, внуки Матвійчик, Тадейчик і Давидик. Ми міцніше обіймем, подивимось в очі — Щоб щаслива ти була, мамо, дуже хочем! Душу хай твою плекають радість та любов, […]