Особливості застосування спецрежиму оподаткування в сільському господарстві

Золочівська ОДПІ повідомляє, що ДФС України у листі від 05.01.2016 р. № 203/7/99-99-19-03-02-17 роз’яснила окремі особливості перерахування у 2016 році коштів на додаткові електронні рахунки, відкриті суб’єктами спеціального режиму оподаткування в сільському господарстві.
З 1 січня позитивна різниця між сумою податкових зобов’язань та сумою податкового кредиту звітного періоду, визначена по окремих видах сільськогосподарських операцій, перераховується до Державного бюджету України та на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств у різних частках залежно від виду продукції:

а) по операціях із зерновими (коди 1001 – 1008 згідно з УКТ ЗЕД) та технічними (коди 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД) культурами:
– до Державного бюджету України у розмірі 85%, на спеціальні рахунки у розмірі 15 %;

б) по операціях із продукцією тваринництва ( коди товарних позицій 0102 і 0401 згідно з УКТ ЗЕД) підлягає перерахуванню:
– до Державного бюджету України у розмірі 20 %, на спеціальні рахунки у розмірі 80 %;

в) по операціях із іншими сільгосптоварами/послугами:
– до Державного бюджету України у розмірі 50 %, на спеціальні рахунки у розмірі 50 %.

Для забезпечення розрахунків з бюджетом та перерахування коштів на спеціальні рахунки, сільськогосподарським підприємствам, які станом на 01.01.2016р. зареєстровані суб’єктами спеціального режиму оподаткування, відкриваються три додаткові електронні рахунки для вищевказаних видів операцій. Такі рахунки відкриваються на доповнення до вже відкритих суб’єктами спеціального режиму оподаткування рахунків, на які перераховуються кошти для розрахунків з бюджетом (3751) та для перерахування коштів на спеціальні рахунки (3752).
Встановлений Кодексом порядок перерахування коштів на електронні рахунки та з електронних рахунків на спеціальні рахунки сільськогосподарських товаровиробників та до державного бюджету застосовується до операцій з постачання сільськогосподарської продукції, що здійснюються починаючи з 1 січня 2016 року включно.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

На Водохреща в Золочеві святили воду та купалися у крижаному озері (відео)

19 січня відзначають свято Хрещення Господнього – хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Водохреща є третім найбільшим святом, що завершує цикл Різдвяних свят. Вважається, що вода у цей день набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року. В народі посвячену на Водохреща воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Свячену […]