Орест Кавецький провів прийом громадян на Бродівщині

28 вересня голова Золочівської районної ради Орест Кавецький побував з робочим візитом на Бродівщині.

Голова районної ради розповів про проблематику кожного з населених пунктів, де йому довелося поспілкуватися з місцевими жителями:

📌 с. Дітківці.

✅ існує проблема з дорогою. Документація розроблена, проте підрядник не поспішає проводити ремонт. Будемо впливати на підрядну організацію, щоб та розпочинала роботи;

✅ родини військовослужбовців 64 батальйону 103 ОБрТрО просять забезпечити наших воїнів теплим одягом, а також посприяти у ротації хлопців. Як я повідомляв раніше, мною замовлено пошиття більше 300 комплектів термобілизни для хлопців. Найближчим часом вона поїде до наших захисників.

📌 с. Гаї.

✅ оглянув місцеву школу, побачив проведену підготовку до опалювального сезону. Також поспілкувався з вчителями, вислухав їх проблеми, що виникають в процесі навчання. Будемо допомагати вирішувати ці питання.

📌 с. Гаї-Дітковецькі.

✅ побував у школі. Приємно вражений, як директор вболіває за свій навчальний заклад та старається вирішувати проблемні питання власними зусиллями. В ході ознайомлення з роботою школи, отримав прохання про допомогу у встановленні пандуса на другий поверх закладу до приміщення їдальні, оскільки в школі навчається дівчинка з інвалідністю і мамі зараз важко її підіймати. З вирішенням цього питанням обов’язково допоможемо.

📌 с. Суховоля.

✅ у Народному домі села поспілкувався з місцевими мешканцями. Однією із проблем є тимчасова відсутність “Школярика”, оскільки організація, яка проводила його ремонт, не може отримати кошти за роботу через деякі особливості бюджетного процесу в умовах воєнного стану. Разом із керівництвом Бродівської міської ради спробуємо провести переговори з підрядною організацією щодо шляхів якнайшвидшого повернення шкільного автобуса для обслуговування діточок;

✅ відвідав школу. В приміщенні їдальні першочергово потрібно відремонтувати накриття, а також переобладнати столову, замінивши столи на нові. Будемо вирішувати це разом з керівництвом громади;

✅ ознайомився з умовами роботи дитячого садочка. Домовились, що сюди ми придбаємо кухонну плитку або пральну машинку;

✅ під час спілкування з людьми також порушувалися питання щодо допомоги на протезування, ремонту доріг, забезпечення та ротації місцевих воїнів з 64 батальйону.

📌 с. Салашка.

✅ піднімалось теж саме питання зі “Школяриком”, що й у сусідній Суховолі, бо він обслуговує ці два села;

✅ існує проблема із зрізанням аварійно-небезпечних тополь, яка полягає в тому, що для їх видалення потрібно знімати дріт з частини лінії електромережі. Узгодив це питання з районними енергетиками, які пішли на зустріч та зі своєї сторони проведуть усі необхідні роботи.

Дякую усім, хто прийшов на зустрічі. У кожної людини чи то сільської громади свої проблеми, прохання, побажання. Тому робитиму все необхідне, щоб допомогти.

Next Post

На фронті загинули два бійці 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ

На фронті загинули Лейтенант Володимир Курнат та молодший сержант Назарій Климків. Про це інформує 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України. “Із сумом сповіщаємо про загибель військовослужбовців 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.Лейтенант Володимир Курнат та молодший сержант Назарій Климків загинули, виконуючи свій обов’язок із […]