Орест Кавецький показав проєкт герба Золочівського району

Проєкт герба Золочівського району
Проєкт герба Золочівського району

Шановна громадо Золочівського району!

В рамках оголошеного мною Конкурсу на найкращий ескіз герба Золочівського району, хочу представити Вашій увазі проєкт герба, який розроблений у відповідності до “Методичних рекомендацій з питань геральдики і прапорництва областей, районів, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні та муніципальні символи)”, та який найбільш поєднує в собі символіку колишніх трьох районів, що зараз складають одне ціле.

Розробник ескізу – 19-річна жителька м. Золочева, студентка Національного університету “Львівська політехніка”, інститут архітектури (ІАРД), Катерина Навроцька.

Завтра, 7 травня планую представити дану авторську роботу на засіданні президії Золочівської районної ради. Прошу підтримати ескіз вподобайками!!!

Депутат Золочівської районної ради Орест Кавецький

Next Post

На Донбасі загинув 37-річний боєць

Сьогодні, у свято Дня піхоти, ми змушені повідомити про загибель піхотинця 93 бригади Холодний Яр. Про це інформують у 93-тій ОМБр Холодний Яр. “Ми схиляємо голови через смерть старшого солдата Товчигречка Дмитра Івановича, механіка-водія механізованого батальйону. Він поліг через огонь з РПГ та стрілецької зброї окупанта по позиціях бригади на […]