Орест Кавецький оголосив Дитячо-юнацький конкурс декламування поезії Т. Шевченка (відео)

Дорогі друзі! Оголошую про початок Дитячо-юнацького конкурсу декламування поезії Шевченка 2024.

Конкурс приурочений до 210-ї річниці народження Великого Кобзаря та проводиться з метою популяризації надбань української культури серед дітей та юнацтва, формування у підростаючого покоління національної свідомості, закоріненої у кращих здобутках Українського Духу.

ПРАВИЛА

Учасниками можуть стати діти віком до 18 років, в тому числі внутрішньо переміщені особи, які перебувають на даний момент в Україні та проживають в одній із наступних громад Львівщини: Золочівська, Поморянська, Глинянська, Бродівська, Заболотцівська, Підкамінська, Буська, Красненська, Радехівська, Лопатинська, Червоноградська, Сокальська, Белзька, Великомостівська, Добротвірська, Кам’янка-Бузька, Жовтанецька та Новояричівська.

Учасники поділяються на 4 (чотири) категорії:

1. ДОШКІЛЬНЯТА.

2. МОЛОДШІ ШКОЛЯРІ (учні 1-4 класів).

3. ДІТИ СЕРЕДНЬОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ (5-9 класи).

4. ЮНАЦТВО (учні 10-11 класів та позашкільна молодь, якій не виповнилося 18 років).

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Відзняти відеоролик, у якому учасник декламує будь-яку поезію Тараса Шевченка на фоні пам’ятника чи іншого зображення поета.

2. Поширити відео у групу Ініціативи Ореста Кавецького.

В описі відео обов’язково вказати ім’я та прізвище, вік, населений пункт та громаду проживання учасника, а також, навчальний заклад та клас (групу), де вчиться учасник (для дошкільнят необов’язково).

Автори відео у кожній категорії, які наберуть найбільшу кількість “вподобайок” (лайків) у Facebook-групі Ініціативи Ореста Кавецького, отримають від мене сертифікати на суму 10 000 гривень кожний. Крім того, переможці та всі учасники будуть нагороджені іменними дипломами за участь в конкурсі.

Для більшого стимулу участі в змаганні буде ще один переможець. ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ (10 000 гривень) виграє той учасник, який набере найбільшу кількість “вподобайок” серед всіх інших конкурсних груп, проте цієї кількості йому не вистачить для перемоги у своїй категорії.

Конкурс триватиме з 12 лютого до 12 березня 2024 року. Відео потрібно завантажити до 17:00 12 березня 2024 року. Голосувати можна до 09:00 13 березня 2024 року, після чого адміністрацією конкурсу проводитиметься підрахунок голосів для оголошення переможців.

Правила конкурсу також включають наступні умови:

– на відео повинна бути присутня тільки одна дитина. Колективні відео не допускатимуться до участі в конкурсі;

– з однієї сторінки (одного профілю) не можна публікувати більше, як один допис з декламуванням вірша. Правило не розповсюджується на сторінки близьких родичів (батька, мами, рідних братів та сестер, діда та баби) або опікунів, якщо в сім’ї 2 і більше дітей;

– адміністратори конкурсу вправі не погодити або видалити допис, якщо він порушуватиме Стандарти спільноти Facebook;

– адміністратори конкурсу вправі дискваліфікувати учасника за нечесну боротьбу, що полягає у накручуванні “вподобайок” за допомогою фейкових сторінок.

УВАГА! Прохання перед тим, як готуватися до конкурсу перевірити чи належить той чи інший вірш авторству Тараса Шевченка. Фейкові твори не приймаються до участі у змаганні!

Голосувати “вподобайками” можна ВИКЛЮЧНО у Facebook-групі Ініціативи Ореста Кавецького!!!

Бажаю всім успіхів та перемоги!

Next Post

Світлої пам’яті Римара Василя Любомировича

З великим сумом повідомляємо, що 21 лютого 2024 року на 58-му році життя відійшов у засвіти Василь Любомирович Римар. Висловлюємо щирі співчуття родині з приводу непоправної втрати. У цей важкий момент скорботи низько схиляємо голови і разом з вами віддаємо останню шану покійному. Його тепле серце, доброта та невичерпна енергія […]
некролог