Орденами та медаллю “За мужність” посмертно нагородили трьох воїнів із Золочівського району

Родини полеглих Захисників отримали державні нагороди

Сьогодні в Красненській селищній територіальній громаді Золочівського району відбулося вручення державних нагород родинам загиблих військових. Церемонія вручення відбулася під час чергової сесії Красненської селищної ради, на якій учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв.

Родини загиблих бійців отримали ордени “За мужність” ІІІ ступеня та медаль “За мужність” від батальйону за мужність та професіоналізм, виявлені під час захисту України. Укази Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення державними нагородами України» зачитав начальник відділу документального обліку 2 відділу Золочівського районного ТЦК та СП та капітан Володимир Возняк.

Нагороджені військові:

  • Силівакін Олександр Миколайович (посмертно), старший лейтенант, мешканець смт. Красне. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (указ Президента України №14/2024 від 20.01.2024 року).
  • Клим Павло Петрович (посмертно), старший солдат, мешканець с. Сторонибаби. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (указ Президента України №861/2023 від 28.12.2023 року).
  • Гуженко Ігор Іванович (посмертно), мешканець смт. Красне. Нагороджений медаллю «За мужність» за наказом командира 420-го окремого стрілецького батальйону №284 від 20.04.2024 року.

Ці відзнаки є символом великої вдячності та шани до героїчних вчинків українських воїнів, які самовіддано захищали державний суверенітет та територіальну цілісність України. Ми пам’ятаємо про їхню жертву і продовжуємо вшановувати пам’ять про них, віддаючи належне їхній мужності та відвазі. Вічна пам’ять героям!

Next Post

Сотні лелек, фазанів та косулі залишилися без домівок через пожежі природних екосистем на Одещині (відео)

Сьогодні сотні лелек, фазанів та косулі залишилися без своїх домівок внаслідок пожежі природних екосистем на Одещині, повідомляє ДСНС України. Закликаємо берегти унікальну українську природу! Не провокуйте своїми діями пожежі в екосистемах – це ж домівка для безлічі тваринок! Не паліть сухостій! Якщо рука все ж розтяглася до сірника – пам’ятайте: […]