Оприлюднено список шкідливих джерел в підготовці до ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти застерігає майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2012 році, їхніх батьків та вчителів від користування під час підготовки до ЗНО неякісними, а іноді відверто шкідливими джерелами.

До таких джерел у Центрі віднесли продукцію видавництва «Літера», що з посиланням на рекомендацію МОНмолодьспорту позиціонується як «навчальні посібники» для підготовки до ЗНО-2012, а саме:

– Мясоєдова С. В. Зовнішнє оцінювання (підготовка). Англійська мова. Типові тестові завдання. Збірник. – К.: Літера ЛТД, 2012. – 128 с.

– Мясоєдова С. В. Зовнішнє оцінювання (підготовка). Англійська мова. Експрес-підготовка. – К.: Літера ЛТД, 2012. – 228 с.

– Підгірний В. І., Лєонтьєв Д. В. Зовнішнє незалежне оцінювання. Біологія: Типові тестові завдання. Збірник. – К.: Літера ЛТД, 2012. – 128 с.

– Радченко І. О., Орлова О. М. Українська література: комплексне видання для підготовки до ЗНО. – К.: Літера ЛТД, 2012, а також інші джерела видання «Літера», повідомили у прес-службі Центру оцінювання якості освіти.

«Посилання на рекомендацію МОНмолодьспорту в цих виданнях є відвертим шахрайством. За висновками методистів Українського центру оцінювання якості освіти, зазначені «посібники» не тільки не сприятимуть підготовці до ЗНО-2012, але й прямо зашкодять абітурієнтам, дезорієнтують їх щодо тестів 2012 року», – йдеться в повідомленні.

«З приводу розповсюдження видавництвом «Літера» неправдивої інформації щодо тестів ЗНО-2012 з посиланням при цьому на рекомендації МОНмолодьспорту Міністерство звертається до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України», – читаємо в повідомленні.

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

Синоптики розповіли, коли морози відступлять

Український гідрометеорологічний центр прогнозує значне потепління з 11 лютого, повідомив начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда. “Розраховувати на більше істотне підвищення температури можна вже після 10 лютого, десь з 11 по 14, в цей період температура повітря в Україну навіть мінімальна підвищиться істотно і досить швидко – вночі від 5 до 10 […]