Опаки

Опаки – село в Золочівському районі Львівської області. Населення становить 302 осіб. Орган місцевого самоврядування – Руда-Колтівська сільська рада.

За місцевими усними переказами назва села виводиться з того, що воно лежить на опаку між двома узгiр’ями в котловині, що була колись залита водою і творила став. Ще й тепер із давнього ставища залишились “мокляки”, що їх використовують на сіножаті. З давни-давен село належало до посілостей графів Баворовських у Колтові, які мали 1022 морги землі,а села 512. У 1885 році було в Опаках 659 мешканців, а саме 271 греко-католик, 381 римо-католик і 7 жидів.

Залишити відповідь

Next Post

Відбулося друге засідання ХІІ сесії Золочівської районної ради

   20 березня 2012 року о 11 годині в сесійній залі Золочівської районної ради відбулося друге засідання ХІІ сесії Золочівської районної ради VІ демократичного скликання. На розгляд сесії було винесено  питання звіту голови райдержадміністрації про роботу територіально-господарського комплексу району у 2011 році та виконання Програми соціального-економічного та культурного розвитку Золочівського […]