Оновлено форму запиту податкової на проведення зустрічної звірки

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 23 лютого набрав чинності наказ Мінфіну України від 08.12.2020 № 746, яким у новій редакції викладено форму запиту контролюючого органу на проведення зустрічної звірки.

Нагадуємо, що контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання, необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань, та її документального підтвердження.
З метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок, контролюючі органи мають право здійснювати зустрічні звірки даних суб’єктів господарювання щодо платника податків.
Під час зустрічної звірки здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків. При проведенні таких звірок з’ясовуються лише питання, зазначені у письмовому запиті контролюючого органу.
Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

На Львівщині завершили справу щодо угруповання серійних крадіїв

Львівські поліцейські завершили справу щодо угруповання серійних крадіїв. «Працювали» вони на території Львівської та Тернопільської областей. На рахунку зловмисників – крадіжки з офісів та банкоматів, внаслідок яких викрали майже 3,5 мільйона гривень. Їм може загрожувати до 12-років ув’язнення. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі поліції Львівщини. “Упродовж певного часу на […]