Оновлено довідники податкових пільг

Буське управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що ДПС України оприлюднила Довідник № 94/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідник № 94/2 інших податкових пільг станом на 01.10.2019.
Нагадуємо, дані Довідників використовуються для заповнення звіту про суми податкових пільг, форму якого затверджено постановою КМ України від 27.12.10 № 1233. Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається. За неподання або несвоєчасне подання Звіту про пільги застосовуються штрафні санкції, передбачені ст. 120.1 Податкового кодексу.

Cектор забезпечення роботи

Next Post

ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!

У зв’язку із неодноразовими випадками інтернет та телефонних шахрайств, правоохоронці Золочівського відділу поліції, просять громадян бути пильними та уважними. 6 жовтня до Золочівського відділу поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила що цього ранку їй зателефонував невідомий, який назвався її сином та сказав що у нього проблеми і він у поліції, […]