Оновлено договір про надання електронних довірчих послуг

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) опубліковано Регламент, який набрав чинність з 27.09.2019 року.
Також наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДПС «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» від 26.09.2019 №30 затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів:
Реєстраційна картка для фізичної особи;
Реєстраційна картка для юридичної особи;
Додаток до Реєстраційної картки;
Заява про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа;
Додаток до заяви про зміну статусу кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можливо у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на сайті.
Нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг необхідно використовувати з 27.09.2019 року.
Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися відокремленими пунктами реєстрації користувачів Надавача до 07.10.2019 включно.

Cектор забезпечення роботи

Next Post

Визначено, хто отримає подарункові квитки на концерт гурту “Один в Каное” (відео)

6 жовтня вперше до Золочева завітає гурт “Один в Каное”. Співачка та автор пісень гурту «Один в каное» Ірина Швайдак, яка родом із Золочева, запрошує Вас на концерт. Також у соцмережах, ми проводили конкурс, переможці якого, виконавши всі умови отримають квитки на концерт гурту “Один в Каное”. Результати було оголошено […]