Он-лайн конкурс «Як я захищаю свої права»

zasidannjaЗолочівське районне управління юстиції запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів Золочівського району взяти участь в он-лайн конкурсі на тему: «Як я захищаю свої права».
Свої роботи (із зазначенням ПІП, класу та назви навчального закладу) надсилати в термін до 10 червня 2015 року на електронну адресу Золочівського районного управління юстиції justzolochiv@i.ua.
Робота має відповідати вимогам есе (невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання) і становити не більше 2-х сторінок формату А4.
Фіналісти конкурсу будуть нагороджені грамотами за участю керівництва управління юстиції.

Золочівське районне управління юстиції


Залишити відповідь

Next Post

Відбулося обговорення Перспективного плану об’єднання територіальних громад Золочівського району (відео)

4 червня 2015 року у сесійній залі районної ради за участю депутатів районної ради та голів місцевих рад району відбулося обговорення Перспективного плану об’єднання територіальних громад Золочівського району. Поданий Золочівською районною державною адміністрацією проект плану об’єднання громад, а саме 4 громади (Золочівська, Глинянська, Поморянська, Червоненська) викликав багато запитань у присутніх. […]