Олімпійський тиждень у ЗЕЛ

Спорт – запорука здорового життя, це знають всі. Цьогоріч вересень у Золочівському економічному ліцеї розпочався Олімпійським тижнем, у рамках якого відбулося чимало цікавих заходів.

Кожен робочий ранок розпочинався із спортивного флеш-мобу чи з інформаційних хвилинок, присвячених темі Олімпійських ігор. У середу, ліцеїсти змагалися між собою у турнірах із шашок та настільного тенісу, а наступного дня відбулися матчі з волейболу. Проводилися змагання окремо серед дівчат та хлопців. Охочих випробувати власні сили було багато. Ліцеїсти показали високі результати, а вчитель фізичної культури Черниш Петро Степанович підбив підсумки такого продуктивного та цікавого тижня і нагородив переможців.
Бокшо Каріна,
Рип’янчин Ірина
Ліцеїсти групи Е-3

Залишити відповідь

Next Post

27 вересня День дошкільника

Є в садочку добрі люди і як ангели вони, все життя своє з любов’ю, завжди поряд із дітьми: наш завідувач і няні, музикант і кухарі, логопед, психолог, прачка, кастелянша і медсестра, методист, завгосп, електрик й вихователів сім’я. Всіх зі святом вас вітаємо і бажаємо добра. Шановні колеги, працівники дошкільних навчальних […]