Ольга Богомолець подала документи на пост Президента

bogomoles3Ольга Богомолець подала документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на пост Президента України шляхом самовисування. Про це Ольга Богомолець повідомила на своїй сторінці у Facebook.
“Вперше в історії президентських виборів кошти на грошову заставу було зібрано завдяки пожертвуванням українців. За два дні з моменту оголошення про бажання балотуватися на найвищу посаду в країні на рахунки волонтери та меценати з усіх регіонів України допомогли зібрати суму, якої не вистачало для застави у ЦВК. З переліком осіб котрі перерахували кошти можна ознайомитися на персональному сайті  bogomolets.com. ” – пише Ольга Богомолець.


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Кримські татари створять національно-територіальноу автономію

Курултай кримськотатарського народу постановив починати створення в Криму національно-територіальної автономії. Про це йдеться у постанові, яку ухвалили на позачерговій сесії Курултаю, повідомляє ВВС Україна. Голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров заявив, що цей документ не визнає анексію Криму і втрату Україною території півострова. Він також припустив, що кримські татари можуть […]