Олег Дуда з колегами на “Електроконтакт Україна” у Золочеві інформували про важливість ранньої діагностики раку (відео)

18 жовтня 2019 року на підприємстві “Електроконтакт Україна”, що у місті Золочів, заступник генерального директора з хірургічної роботи Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Олег Дуда разом з колегами інформували про програму скринінгу для ранньої діагностики раку шийки матки та раку молочної залози в рамках акції #ЗдоровимБутиМодно

“Щоб ви розуміли, що акція це не сьогодні, вона йде постійно, обстеження йдуть постійно. Просто зараз , це такий час, коли ми говоримо про це. І от та стрічка, це означає, що ви долучилися до популяризації цієї акції ”,- розповідає заступник генерального директора з хірургічної роботи Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Олег Дуда.

“На жаль хвороби молодшають, онкологія молодшає, і ми будемо докладати всіх зусиль і працювати із Онкоцентром і з Центром громадського здоров’я для того, щоб наші жіночки були щасливі, були матерями, щоб вони жили довго… ”,- каже заступник головного лікаря Золочівської ЦРЛ Антон Луговий.

“На території Львівської області були створені низка міжрайонних скринінгових центрів, де жінки мають унікальну можливість обстежитися безкоштовно, пройти мамографію і цитологічне обстеження раку шийки матки”-, повідомляє головний лікар “Львівського Обласного Центру громадського здоров’я” Мар’яна Служинська.

Олег Дуда зазначив, що акція вже дає свої результати, минулого року було виявлено на 82 жінки більше у І стадії раку більше, ніж позаминулого року. А це спасенні життя.

Next Post

Вітання для Стецько Дарії Михайлівни

Кохану дружину, дорогеньку матусю, улюблену бабусю Стецько Дарію Михайлівну вітають з ювілеєм чоловік Василь, дочка Ірина, зять Роман, найдорожчі внуки Оксанка і Данилко. Дорога матуся наша, Добре серце в Вас: Вам тяжка дісталась чаша – Виховати нас. І тепер турбот чимало Внуки задають. Бо в онуках – ваша радість І […]