Окупанти знищують українські церкви та духовні споруди

Два храми в день. Окупанти знищують українські церкви та духовні споруди. З початку війни в Україні постраждали вже 59 храмів. Окупанти руйнують по дві духовні споруди щодня, повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки з посиланням на Міністерство культури.

🔻 Зруйновані духовні споруди є щонайменше у 8 областях України: Київській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Сумській, Харківській та Чернігівській. Переважна більшість із них ‒ православні храми.

🔻 Крім того, руйнувань зазнали також мечеті, синагоги, протестантські церкви, релігійні освітні заклади та адмінбудівлі релігійних організацій.

У той час, як пропагандисти кремля цинічно прикривають власні імперські амбіції тезами про «захист православ’я», агресивна атака російських військ руйнує православні храми та інші святині України.

Next Post

Минулої доби на Львівщині оштрафовано 36 «господарів», які спалювали сухостій

24 березня на території Львівської області рейдовою групою було оштрафовано 36 «господарів», які спалювали сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, біля хат. На спійманих порушників-паліїв були складені адміністративні протоколи. Про це інформує кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Головне управління ДСНС України у Львівській області. Хочемо нагадати, що спалювання сухої […]