У фінал Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» увійшли роботи дітей із Золочева

Приурочено до Дня охорони праці в Україні

На кожному робочому місці необхідно дотримуватись правил безпеки праці – саме цю просту істину намагаються донести до своїх батьків учасники конкурсу «Охорона праці очима дітей». 

Регіональний етап конкурсу завершився тригодинною роботою мистецького журі, яке переглянуло кожну із понад півтора тисячі робіт. У складі журі – представники ДТГО «Львівська залізниця», ДП «Львіввугілля», ТУ Держгірпромнагляду у Львівській області. Окрім володіння темою враховували художній рівень, оригінальність автора при виконанні роботи – і тут компетентне слово було за народним художником України, викладачем Академії мистецтв, професором кафедри монументального живопису Миколою Андрущенком, головним редактором газети « Високий замок» Наталією Балюк та головним спеціалістом Головного  управління освіти і науки ЛОДА Юрієм Савчиним.  З роботами, що надійшли на конкурс, також ознайомилися начальник ТУ Держгірпромнагляду у Львівській області Юрій Царик та начальник ДП «Західний ЕТЦ» Микола Прокоп’як.

У фінал Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей», який відбудеться  у Києві, відібрано роботу золочів’янки Олесі Сукмановської: «Увага! Йде обприскування полів. Безпечно використовуйте яди при хімічній обробці» (ЦДЮТ м. Золочів, гурток образотворчого мистецтва «Палітра», керівник Галина Гевко). Ця творча робота зайняла I місце.

Лауреатом  конкурсу стала Марія Сукмановська, «Безпека праці – гарантія безпеки життя! Водій! Перед заправкою автотранспорту – здійсни безпечну висадку пасажирів» (ЦДЮТ м. Золочів, гурток «Палітра», керівник Галина Гевко).

27.04.2012 р. у актовому залі  готелю « Гетьман» у м. Львові  відбулося урочисте нагородження дітей-переможців грамотами та подарунками, а також дітей, малюнки яких були відібрані до нагородження заохочувальними призами. Батькам переможців конкурсу були вручені подяки. Захід приурочено до Дня охорони праці в Україні, основна мета якого, привернути увагу громадськості до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання культури безпеки праці на виробництві у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників.

Приємно  відмітити, що одна з робіт наших талановитих дітей (Олесі Сукмановської,  учениці 10 класу) була визнана кращою у категорії 15-18 років. Малюнок золочів’янки був направлений до м. Києва для участі у фінальному турі.

                                                                                                          Організаційний комітет


Залишити відповідь

Next Post

Інтернет для спілкування?

Київський міжнародний інститут соціології, який впродовж 10-19 лютого провів дослідження динаміки проникнення Інтернету в Україні, оприлюднив результати: 35% українців за останні шість місяців заходили в Інтернет заради спілкування. Поміж спілкування, серед основних причин: перегляд/прослуховування онлайн-медіа – 31%; завантаження даних – 26%; фінансові операції – 8%; ігри – 7%. Повідомляється, що […]