Оголошено старт Третього Національного конкурсу «Благодійна Україна»

У липні 2014 року оголошено старт Третього Національного конкурсу «Благодійна Україна», мета якого – відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив.
У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які в цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.
Переможців визначатимуть в десяти основних і трьох спеціальних номінаціях Національною конкурсною комісією, за винятком номінацій «Народний благодійник» і «Благодійність у медіа», де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура.
Цього року Оргкомітет запроваджує спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист.
Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2015 року.
Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого до 15 березня 2015 року. церемонія нагородження переможців пройде у другій половині березня 2015 року в м. Києві.
Для участі у конкурсі необхідно подати до Оргкомітету конкурсу конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org, або за запитом на адресу konkurs.blago@gmail.com. Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com. До заявки доцільно додати скановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи). Телефон для довідок: (044) 537-12-80.”
Управління соціального захисту населення
райдержадміністрації


Залишити відповідь

Next Post

Золочівська Самооборона зустрілася з прокурором району (відео)

6 жовтня 2014 року Золочівська Самооборона зустрілася із прокурором Золочівського району, радником юстиції – Процаком Любомиром Ярославовичем. Детальніше про питання, які були обговорено дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: