Огляд “Свою Україну любіть” у Підгайчиках

У неділю, 7 липня, в було проведено черговий етап традиційного огляду творчості аматорських художніх колективів району “Свою Україну любіть”. На цей раз уже у Народному домі с.Підгайчики, свою майстерність демонстрували аматори сцени Народних домів Великополюхівської, Заставненської, Перегноївської, Куровичівської, Підгайчиківської сільських та Глинянської міської рад.

Глядачі переповненого залу мали прекрасну можливість насолоджуватися справді довершеним мистецтвом хорового, драматичного, гумористичного, естрадного, художнього читання та багатьох інших жанрів.
Компетентне журі у складі методистів Львівського обласного центру народної творчості і культосвітньої роботи Наталії Яркої та Марти Грицик, а також методистів Золочівського районного Народного дому відзначило високу професійність багатьох колективів та належний рівень організації проведення огляду.

Залишити відповідь

Next Post

З ювілеєм вітають Іванну Григорівну Марчак

Районна профспілкова організація працівників культури щиросердечно вітає з ювілеєм директора централізованої бібліотечної системи, Іванну Григорівну Марчак, зичить їй міцного здоров’я достатку шани і поваги від людей нехай береже Вас Господь. У цей святковий світлий день, Коли настав Ваш ювілей, Ми щиро Вас вітаємо, Добра і щастя Вам бажаємо. Хай обминають […]