Оголошено конкурс малюнків на тему “Правосуддя” серед школярів

З нагоди відзначення Дня працівників суду Золочівський районний суд Львівської області оголошує конкурс малюнків на тему “Правосуддя”.

Запрошуємо до участі у конкурсі учнів шкіл м. Золочева та Золочівського району. Конкурсні роботи повинні відповідати темі правосуддя в Україні (образ судді, оголошення рішення суду, зал судового засідання, учасники судового розгляду, суд майбутнього, Феміда, тощо).

Роботи приймаються щоденно в канцелярії суду з 09-00 год. до 17-00 год., а також можуть бути надіслані поштовим зв’язком за адресою: 80700, м. Золочів, бульвар Сковороди Григорія, 5.
На звороті малюнку потрібно зазначити прізвище, ім’я та по батькові автора малюнку, назву навчального закладу та номер мобільного телефону автора.

Роботи конкурсантів приймаються до 05 грудня 2018 року.

Оголошення переможців та вручення подарунків відбудеться 13 грудня 2018 року в приміщенні Золочівського районного суду Львівської області.

Золочівський районний суд Львівської області

Залишити відповідь

Next Post

ГУ Держпраці у Львівській області інформує про ризики неофіційної праці за кордоном

Нелегальна  праця взаємопов’язана з таким жахливим явищем як торгівля людьми та трудова експлуатація. Оскільки нелегальні працівники – це  потенційні жертви  трудової експлуатації та торгівлі людьми. При цьому слід зазначити, що до загроз нелегального працевлаштування за кордоном також належать: обмеження свободи пересування; відсутність вибору та можливості припинити роботу; вилучення паспорту та […]