Одним кліком можна буде покращити якість відео на YouTube

Відеохостинг YouTube представив інструмент для швидкого “поліпшення” відеороликів. Про це йдеться в блозі сервісу. Новий інструмент шукатиме у роликах, що завантажуються на відеохостинг, технічні недоліки і визначати, як їх можна виправити. Внести запропоновані виправлення у відео користувач зможе одним кліком мишки.

Поки інструмент вміє тільки боротися з “дрижанням” (наслідок тремтіння камери в руках) і виконувати корекцію кольору, але в майбутньому його можливості розширяться. Якщо користувачеві не сподобаються зміни, які запропонував YouTube, він зможе повернутися до початкового варіанту ролика. Інструмент для швидкого “поліпшення” відео додадуть на YouTube “у найближчі дні”. У мобільних додатках відеохостингу він працювати не буде, йдеться в офіційному блозі відохостингу.
За матеріалами: ТСН

Залишити відповідь

Next Post

Вийшла нова версія фотошоп - Adobe Photoshop CS6

Компанія Adobe Systems оголосила про вихід публічної бета-версії нового покоління найвідомішого редактора растрових зображень – Adobe Photoshop CS6. Починаючи з четверга на сайті компанії можна безкоштовно скачати версії для Windows і Mac OS X. Зазначимо, офіційний реліз Adobe Photoshop CS6 очікується в першій половині цього року. Вартість фінальної версії, за […]