Одиноку бабусю перевезли у стаціонарне відділення Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування

tersentr4 жовтня 2016 року представники соціальної сфери відвідали одиноку 87-річну бабусю у селі Тростянець, котра як повідомляли раніше у Вільному мікрофоні, у важких життєвих обставинах.

Бабуся їхати у стаціонарне відділення не хотіла, сварилася. Залишати у таких умовах бабусю було не мислимо, помалу її одягнули та цього ж дня перевезли у стаціонар.

5 жовтня ми побували у територіальному центрі у селі Новоселище. Бабуся ще не звикла, проте вже не свариться, лише каже, що хоче додому та скучає за котеням, яке лишилося у її старій хаті.

Тепер за бабусею є кому доглядати, вона у теплі, під наглядом лікаря та персоналу територіального центру.

Ольга Івашків висловлює подяку усім, хто опікувався бабцею і хто не залишив її  напризволяще. До  переведення бабусі у терцентр долучилися представники сільської ради, працівники соціальної сфери Золочівської РДА та голова РДА Володимир Недзельський, начальник відділу управління праці та соціального населення райдержадміністрації  Ігор Уличний, працівники та директор Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування Василь Яворський, депутат райради Василь Ляшовський та директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк та ін.

Детально про все дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Який порядок отримання податкової знижки на страхування життя?

Платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України. До даного переліку включається сума коштів у вигляді фактично здійснених платником податку протягом звітного податкового року витрат на сплату страхових платежів (страхових внесків, […]