Очисники повітря – чудовий помічник у сучасних реаліях

Життя у міських умовах – це не лише комфорт, а й забруднене повітря, що створює деякі обмеження. За таких обставин можна використовувати спеціалізовані очищувачі повітря, які підходять для встановлення у квартирах, будинках, офісах і навіть на виробничих об’єктах. Це частина кліматичної техніки для створення відповідних умов усередині приміщень.

Найчастіше необхідність у такій техніці виникає тоді, коли у людей, що живуть або працюють на конкретному об’єкті, є алергія. Використовуючи очищувач повітря, можна видаляти алергени, тим самим створюючи ідеальні умови. Адже повітря багато в чому визначає здоров’я та якість життя сучасної людини.

Клас очисників

Зручність вибору супроводжується наявністю поділу на класи:

  1. Бюджетний. Основою очищення є механічні фільтри, які забезпечують видалення великих частинок;
  2. Середній. Застосовуються вологі фільтри, за допомогою яких видаляється дрібнодисперсний пил. Деякі моделі мають у складі ензими чи окислену воду, щоб видаляти бактерії;
  3. Вищий. Крім зазначених вище можливостей пристрою також нададуть бактерицидну та дезодоруючу дію, адже всередині вбудована система іонізації повітря;
  4. Преміум. Крім фільтрів, також встановлені електромагнітні уловлювачі, що дозволить видаляти навіть гази на молекулярному рівні.

Підсумковий вибір залежить від бюджету та особистих потреб. Тут https://air-conditioner.ua/ можна оцінити достатньо рішень та варіацій. Додаткову допомогу у підборі нададуть консультанти компанії «Кондиціонери України».

Особливості приладів

Найчастіше очищувачі поділяються залежно від того, яку функцію вони забезпечують. Є очищувачі для ароматизації, дезодорації, іонізації, миття повітря, очищення, зволоження та очищення ультрафіолетом. Наявність ароматизатора дозволить не лише очищати повітря, а й насичувати його приємним запахом.

Дезодорація є чудовим способом позбутися неприємного запаху, заміщаючи його іншим запахом. Іонізація дозволяє осаджувати частинки пилу та видаляти алергени. Миття та очищення повітря найчастіше використовуються. У другому випадку використовуються фільтри НЕРА та вугільні варіанти виконання. При митті повітря пропускається через вологі фільтри.

Фотокаталітичне або ультрафіолетове очищення гарантує повну дезінфекцію завдяки каталізатору та ультрафіолетовим променям. Відбувається повне розщеплення вірусів, неприємних запахів та бактерій.

Next Post

Смартфон iPhone 15 – стильна новинка високої якості

Чергова новинка iPhone 15 вийшла 12 вересня і через кілька днів кожен може її придбати. Поки що в Україні доступне попереднє замовлення за заданими цінами. Смартфон підкорив серця багатьох користувачів завдяки своєму оригінальному виконанню, високій якості та надійності в цілому. Новинка доповнюється об’ємним звуком, якісними фотографіями та загалом практичним екраном. […]
iPhone 15