Обрано голову Львівської обласної ради. Список нових депутатів облради.

Ірина Гримак
Ірина Гримак

Як “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради, 1 грудня, під час I сесії Львівської обласної ради 8 скликання новообраний депутатський корпус підтримав кандидатуру Ірини Гримак на посаду голови обласної ради.

За неї шляхом таємного голосування віддав свій голос 61 обласний обранець.

ЯК ПОВІДОМЛЯЛОСЯ, попередньо обласні обранці урочисто склали присягу депутата Львівської обласної ради. Від імені ради текст присяги зачитав найстарший за віком депутат Ігор Ковальчук.

Також під час сесії оголосили про створення 9 ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ політичних партій у Львівській обласній раді.

Довідково:
Гримак Ірина Ярославівна – народилася 1981 року у м.Львові.
Закінчила: Львівський кооперативний коледж економіки і прав, Львівську комерційну академію (1999-2004) ( “Товарознавство і комерційна діяльність”); 2009 р. – Львівський національний аграрний університет (землевпорядкування і кадастр, спеціаліст із землевпорядкування і кадастру), Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2010) (“Державне управління”).

Від 2000-го до 2015-го працювала у Львівській міській раді на різних посадах, зокрема, в управлінні земельних ресурсів, заступником голови у декількох райадміністраціях, два роки — головою Залізничної райадміністрації.
З 2015-2019 рр обіймала посаду заступника голови Львівської облдержадміністрації. Одружена. Виховує сина.

Відтак до Львівської обласної ради VIІI скликання обрано 84 депутати від 9 політичних партій:

ПП “Європейська солідарність”:

1. Баран Василь Степанович

2. Березюк Ольга Миронівна

3. Білас Всеволод Омелянович

4. Буба Євген Іванович

5. Буняк Степан Остапович

6. Ганущин Олександр Олександрович

7. Гичка Михайло Михайлович

8. Гримак Ірина Ярославівна

9. Демчина Роман Іванович

10. Дзюдзь Михайло Семенович

11. Доманський Володимир Володимирович

12. Дуда Олег Романович

13. Дума Андрій Романович

14. Квурт Володимир Леонідович

15. Кеньо Катерина Іванівна

16. Кирилич Володимир Ігорович

17. Козловський Григорій Петрович

18. Мамчур Звенислава Ігорівна

19. Риботицька Соломія Володимирівна

20. Свіщов Віталій Олександрович

21. Седіло Микола Григорович

22. Стефанків Святослав Миколайович

23. Супрун Ірина Анатоліївна

24. Фенчин Олег Романович

25. Цеголко Петро Павлович

26. Швед Євген Васильович

27. Шеремета Святослав Петрович

28. Ярмола Анна Петрівна

ПП “Слуга народу”:

1. Василько Олена Василівна

2. Дейнека Анатолій Михайлович

3. Доскіч Юрій Юрійович

4. Іванченко Наталія Олександрівна

5. Козицький Максим Зіновійович

6. Тіщенко Олександр Володимирович

7. Ткачук Павло Петрович

8. Фединяк Роман Анатолійович

9. Холод Юрій Ігорович

Об’єднання “Самопоміч”:

1. Дворянин Парасковія Ярославівна

2. Зубач Любомир Львович

3. Кізима Роман Михайлович

4. Кобецька Леся Миколаївна

5. Кобзарев Олександр Володимирович

6. Оленич Сергій Романович

7. Письменна Тетяна Олександрівна

8. Свистун Інна Василівна

9. Хархаліс Володимир Романович

ВО “Батьківщина”:

1. Гірник Євгеній Володимирович

2. Дуліб’яник Андрій Ярославович

3. Пилип Степан Романович

4. Стецькович Іван Іванович

5. Стечак Світлана Степанівна

6. Сумало Назарій Михайлович

7. Цибуля Леонід Йосифович

ПП “Голос”:

1 Вороновська Роксоляна Андріївна

2. Галецька Наталія Богданівна

3. Герус Іванна Ігорівна

4. Дмитришин Роман Михайлович

5. Добош Ростислав Олексійович

6. Миляник Захар Богданович

7. Хобзей Северин Павлович

ВО “Свобода”:

1. Байтала Михайло Романович

2. Леонов Едуард Володимирович

3. Панькевич Олег Ігорович

4. Сех Ірина Ігорівна

5. Ситник Йосиф Степанович

6. Чорна Галина Михайлівна

ПП “Народний Рух України”:

1. Гагалюк Богдан Миколайович

2. Дзядик Сергій Євгенович

3. Іщук Микола Васильович

4. Ковальчук Ігор Васильович

5. Мазур Юрій Миколайович

6. Филипів Роман Степанович

ПП “Українська Галицька Партія”:

1. Андрейко Віталій Васильович

2. Кравець Ірина Дмитрівна

3. Кульчицька-Волчко Марія Василівна

4. Фольварочний Юрій Ярославович

5. Чолій Тарас Богданович

6. Щурко Іван Петрович

ПП “За майбутнє”:

1. Бей Тетяна Богданівна

2. Пляцок Анастасія Сергіївна

3. Пелиховський Ярослав Володимирович

4. Подвірний Тарас Михайлович

5. Раделицький Юрій Орестович

6. Саган Володимир Степанович

Next Post

Завершено ремонт дороги Хильчиці-Ясенівці (відео)

Як на “Золочів.нет” повідомляли раніше, проводилися роботи на дорозі загального користування С140714 Хильчиці-Ясенівці (кільцева дорога м. Золочева). Дорога загального користування місцевого значення С140714 Хильчиці-Ясенівці давно потребувала ремонту і невідкладного реагування, адже вона має не тільки логістичну складову, важливу для транспортної інфраструктури Золочівського району, але й суспільно важливу, оскільки там знаходиться […]
Дорога Хильчиці-Ясенівці