Обов`язковий продаж валюти

Буська ОДПІ повідомляє, що з 14 грудня п.р. діє постанова Правління Національного банку України від 13.12.2017 № 29 «Про запровадження обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті та встановлення розміру обов’язкового продажу таких надходжень».
Постановою залишено вимоги щодо обов’язкового продажу надходжень в Україну в іноземній валюті на користь юридичних осіб на рівні 50%. Решта надходжень в іноземній валюті залишається в розпорядженні резидентів та нерезидентів і використовується ними відповідно до правил валютного регулювання.
Як і раніше, уповноважений банк має попередньо зараховувати надходження в інвалюті, на які поширюється вимога, на окремий рахунок «Розподільчі рахунки суб’єктів господарювання». На наступний день після зарахування цих коштів на розподільчий рахунок банк повинен здійснити їх обов’язковий продаж без доручення клієнта.
Водночас розширено перелік операцій, надходження за якими не є обов’язковими до продажу. А саме вимога не буде поширюватися на перекази, що були здійснені банком за рахунок власних коштів клієнта, які повертаються іноземним банком.
Постанова № 129 діє до 13 червня 2018 року включно.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Переміщення готівки через кордон

З 14 грудня п.р. набрала чинності постанова Нацбанку України від 12.12.2017 №127, якою внесено зміни до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України. Постановою спрощено порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалено порядок її вивезення. Фізичні особи-резиденти можуть ввозити в Україну […]