Обмін полоненими: повертаються додому 95 наших людей

Обмін полоненими. Повертаємо додому 95 наших людей. У списку воїни ЗСУ, Нацгвардії, а також прикордонники. Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

“Серед них 93 рядових та сержантів і двоє офіцерів. До своїх родин їдуть, зокрема, полонені з Маріуполя, ЧАЕС, острову Зміїний, з-під Бахмута, а також захисники «Азовсталі».Також вдалося повернути учасників спецоперації, які летіли на гелікоптері в оточений Маріуполь, на «Азовсталь». Багато наших перебували в полоні пораненими. Продовжуємо виконувати задачу Президента України Володимира Зеленського «повернути всіх». Я вдячний нашій команді, Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за роботу 24/7. Вона триватиме до того дня, коли в Україну повернеться останній полонений українець. Слава Україні!”, – повідомив керівник Офісу президента України.

Next Post

Нескучне на Донеччині знову під українським прапором - ДПСУ

Населений пункт Нескучне на Донеччині знову під українським прапором. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України. Населений пункт звільнив 7 батальон «АРЕЙ» УДА. Також, ЗСУ повідомили про звільнення Благодатного.  Дякуємо захисникам України! Поділіться цим у соцмережах: