Обласна рада започаткує відзнаку «70-річчя створення Української повстанської армії»

Львівська обласна рада заснує почесну відзнаку до 70-річчя створення Української повстанської армії. Положення про відзнаку планують затвердити на наступній сесії обласної ради. Про це йшлося на нараді голови Львівської обласної ради Олега Панькевича щодо підготовки до відзначення ювілею УПА. Повідомляє прес-служба Львівської облради.

У проекті положення передбачено, що почесною відзнакою нагороджуватимуть учасників національно-визвольної боротьби українського народу, а також державних, політичних, громадських діячів, науковців, активних учасників українського державотворення, зокрема іноземних громадян. Подання про нагородження можуть здійснювати органи місцевого самоврядування, оргкомітет з відзначення Року УПА. Рішення про нагородження прийматиме постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, а затверджуватиме президія обласної ради.
Носити відзнаку належиться на грудях зліва.

Читайте також: Відбудеться перепоховання останків вояків та відтворення боїв дивізії “Галичина”

Залишити відповідь

Next Post

Син викрав гроші у матері

9 липня 2012 року, близько 12 год, у Золочівський районний відділ головного управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, поступила заява пенсіонерки із села Сасів. У заяві було вказано, що син потерпілої, який вживає алкоголь, розбив вікно, пробрався у хату та викрав гроші в сумі 200 грн.      […]