Обласна рада клопотатиме про виділення коштів для оформлення прав власності на земельні ділянки для інвалідів

Заступник голови обласної ради Валерій П’ятак провів нараду за участю начальника управління природних ресурсів обласної ради, представників управління соціального захисту та управління земельних ресурсів обласної державної адміністрації, та представників Львівської обласної асоціації інвалідів. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Валерій П’ятак проінформував учасників наради про те, що 30 травня у Львові пройшов позачерговий сьомий з’їзд Львівської обласної асоціації інвалідів. Одне з питань, яке гостро обговорювалося на з’їзді – оформлення прав власності на земельні ділянки для інвалідів.

Заступник голови обласної ради дав доручення зібрати інформацію щодо кількості інвалідів, які потребують оформлення прав власності на земельні ділянки та підготувати звернення до Кабінету Міністрів з проханням передбачити кошти для першочергового та безоплатного оформлення прав власності на земельні ділянки для інвалідів.

Залишити відповідь

Next Post

Закриття пришкільного табору "Веселка" у Золочівській СШ № 1

12 червня 2012 року у Золочівській  школі  № 1 пройшло урочисте закриття пришкільного табору «Веселка». Для учасників заходу провели фізичну зарядку  та флеш-моб. На закінчення дійства учениця 11 класу Пліш Юлія продемонструвала різноманітні танці народів світу. Слід згадати, що   табір було відкрито  28 травня. Під час шкільного табору для дітей […]