Об’єднали живим ланцюгом пам’ятники Бандері та Шевченку

22 січня у Львові до Дня Соборності та Свободи України від пам’ятника Степанові Бандері до пам’ятника Тарасові Шевченку утворили живий ланцюг.

Живий ланцюг проходив площею С. Бандери, вулицею митрополита Андрея, біля Собору святого Юра, по Листопадового чину, біля головного корпусу Львівського національного університету Імені Івана Франка, по вул. Січових Стрільців – до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Живий ланцюг утворили активісти ряду партій національно-демократичного спрямування: НРУ, молодий Народний рух, КУН, УРП, „Фронт змін”, БЮТ, „Наша Україна”, Громадянська позиція, УДАР, ВО „Свобода” та інші.

Народний депутат Андрій Парубій та депутат Львівської облради Ярослав Пітко несли від пам’ятника С.Бандері до пам’ятника Т.Шевченку великий державний прапор, за ними йшли учасники акції – мешканці міста.

Коли колона з прапором підійшла до пам’ятника Шевченкові, там розпочався молебень за Україну та віче.

Крім того,  у Львові громадські активісти зустрічали потяг Донецьк-Львів. Гостей із Донецька активісти пригощали  пампушками.

День Соборності був оголошений державним святом указом президента від 21 січня 1999 року.

Нагадаємо також, президент Віктор Янукович нещодавно скасував святкування Дня Свободи 22 листопада і заснував День Соборності та Свободи, який щорічно відзначатимуть 22 січня.

Джерело:ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

Алкоголь руйнує кістки...

Вчені зуміли довести, що часте вживання алкогольних напоїв не тільки впливає на психо-емоційний стан людини, завдає удару по нирках і печінці, а й може стати причиною частих переломів. За словами фахівців, зловживання алкоголем призводить до зниження щільності та підвищення крихкості кісткової тканини. Таким чином, спиртні напої збільшують ризик переломів кісток, […]