Обговорено терміни завершення будівництва школи у с. Вороняки

16 серпня заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький провів виїзну нараду на об’єкті «Будівництво школи у с. Вороняки Золочівського району Львівської області».
У нараді взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Роман Барчук, директор Вороняцької школи Романна Коротошин, Вороняцький сільський голова Володимир Шеремета, представники управління капітального будівництва облдержадміністрації, проектної та підрядної організацій.

Начальник управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Єгор Горностай повідомив, що на сьогоднішній день на будівельному майданчику школи с.Вороняки працює 55 робітників, здійснюється благоустрій та замощення території, будівництво трансформаторної підстанції, завершуються роботи із внутрішнього оздоблення приміщень та внутрішнього силового електропостачання.

Під час наради були уточнені обсяги та терміни виконання робіт, необхідних для здачі об’єкта в експлуатацію. Заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький, оглянувши виконані будівельні роботи, наголосив, що школу у с.Вороняки необхідно ввести в експлуатацію у жовтні цього року, адже у 2012 році на її реконструкцію з державного фонду регіонального розвитку виділено 10 150 100 грн.

В ході наради прийнято рішення щодо затвердження графіку виконання будівельних та монтажних робіт з метою введення в експлуатацію у найкоротші терміни.

Читайте також:

На Вороняках відзначили ювілей церкви (відео)

У селі Вороняки відбулось відкриття амбулаторії сімейної медицини

На Вороняки роблять дорогу

Залишити відповідь

Next Post

У церкві Преображення Господнього у с.Ясенівці відзначать Храмовий празник

Парох та парафіяни храму Преображення Господнього у с.Ясенівці запрошують гостей на Храмовий празник, що відбудеться 19 серпня 2012 року.  О 12 год. розпочнеться святкова Божественна літургія. По закінченні освячення води та плодів. о 20 год. розпочнеться святковий концерт  за участю поета-пісняра Теодора Кукурузи, співака Павла Саврана,  а також артистів гумористичного […]