ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!

Золочівський відділ поліції інформує

У зв’язку із неодноразовими випадками інтернет та телефонних шахрайств, правоохоронці Золочівського відділу поліції, просять громадян бути пильними та уважними.

У жовтні до Золочівського відділу поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що їй на мобільний зателефонував невідомий, який представився працівником банку та повідомив, що її картка буде заблокована і тому для відновлення їй необхідно надати всі паролі картки. Після телефонної розмови з псевдо працівником банку, якому жінка повідомила усі реквізити своєї банківської картки, на телефон прийшло смс про те, що з рахунку даної картки знято грошові кошти у сумі 14 800 грн. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася до поліції.

На жаль це непоодинокі випадки коли шахраї хочуть скористатися нагодою, аби заволодіти чужими заощадженнями. Часто люди потерпають від телефонних шахраїв, що представляються працівниками поліції чи банку, також деякі громадяни втрачають свої кошти під час купівлі товарів за оголошеннями через інтернет сайти.

До прикладу, 20 000 гривень втратила мешканка Золочівського району. Дівчина через оголошення в мережі Інтернет мала намір придбати мобільний телефон. Гроші перерахувала, а товар їй так і не надіслали. Після перерахунку грошей в сумі 20 000 грн. продавець на телефонні дзвінки перестав відповідати.

По даних фактах відкрито кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохорнці встановлюють осіб причетних до даних злочинів.

Ще в одну халепу потрапила жінка з Одеської області, яка повідомила що 17 жовтня їй зателефонував невідомий, який представився працівником поліції та сказав, що її син знаходячись в Золочеві, випадково травмував хлопця і зараз у поліції, а для залагодження справи потрібно 500 доларів. Жінка знаючи що її син знаходиться в іншій області повірила шахраям та перерахувала 1200 гривень на названий рахунок і тільки після цього зателефонувала сину та дізналася що з ним все гаразд, нікого він не травмував і в поліцію не потрапляв.

Тому, поліцейські вкотре рекомендують громадянам які купують товари через Інтернет сайти, розраховуватися за товар виключно після його отримання, а також бути пильними при отриманні телефонних дзвінків та перевіряти достовірність інформації про яку вам повідомляють, та ні в якому разі не повідомляти будь-яких реквізитів банківських карток. Це убезпечить вас від шахраїв та збереже ваші гроші – зазначає начальник Золочівського відділу поліції Богдан Петелицький.

Золочівський відділ поліції

Next Post

Світлої пам'яті Авескулова Євгена Дмитровича

22 листопада 2020 року на 84 році життя відійшов у вічність вчитель Золочівської ЗОШ №2, ліцею, коледжу Авескулов Євген Дмитрович. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся сім’ї та усіх, хто знав покійного, залишивши сльози та смуток. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу близьких […]
Світла пам’ять…