Обчислення допомоги по вагітності та пологах

vagitniМінсоцполітики України у листі від 23.06.2016 р. № 215/18/99-16 « Про обчислення допомоги по вагітності та пологах» повідомлено, якщо особа працює на умовах неповного робочого часу, допомога по вагітності та пологах обчислюється виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачено єдиний внесок, але така допомога в розрахунку на місяць має бути не меншою за розмір мінімальної заробітної плати, встановлений у місяці настання страхового випадку.
Якщо нарахована сума допомоги у розрахунку на місяць є меншою за розмір мінімальної заробітної плати, то необхідно здійснити у цьому місяці доплату до зазначеної суми та відповідно збільшити загальну суму допомоги по вагітності та пологах.

Cектор організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Шановні платники податків!

21 липня 2016 року у м. Львові Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Звітність за перше півріччя 2016 року. Актуальні питання оподаткування та бухгалтерського обліку» за участю сертифікованих аудиторів Львівської області. Початок семінару: 11 год. 00 хв., реєстрації: 10 […]