Об’єкт та база оподаткування для транспортного податку

Згідно Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2017р. – 3200 грн.).
Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального.
Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального.
Методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів встановлено Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02. 2016 № 66.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбувся флешмоб, присвячений безпеці дорожнього руху

Працівники Золочівського відділу поліції спільно з активістами руху «Стоп» загальноосвітньої школи №2 провели флешмоб, присвячений безпеці дорожнього руху. “До акції учні підготували тематичні плакати та пам’ятки, з якими пройшли пішохідними переходами міста. Метою заходу було нагадати мешканцям, що дотримання Правил дорожнього руху зберігає життя. Акція відбулася під гаслом: «Ми зразкові […]