Нью-Йорк вітав українських олімпійців синьо-жовтими кольорами Державного Прапора України

Нью-Йорк вітає українських олімпійців!  1 серпня 2012  року  південна частина «Емпайр Стейт Білдінг» освітилася синьо-жовтими кольорами Державного Прапора України. Протягом 17 днів цьогорічних Олімпійських ігор найвищий будинок Нью-Йорка почергово освітлюється кольорами державних прапорів тих країн, що беруть участь в олімпійських спортивних змаганнях у Лондоні. Про це повідомляє U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Як відомо, Empire State Building  має у висоту 443,2 метрів до верхівки шпиля і 381 метрів до даху. Будівництво закінчилось у 1931, і відтоді протягом 41 року Емпайр-Стейт-білдінг був найвищою будівлею у світі.

 

Залишити відповідь

Next Post

У Львові спільно молилися за мову

8 липня, у центрі Львова громадяни спільно молились за мову. У загальноміському молебні за мову взяли участь представники духовенства, львів’яни, представники міської влади. Повідомила прес-служба Львівської міської ради. Молебень відбувся біля пам’ятника Т.Шевченкові. Під час молебню діти також зачитали «Молитву до мови», яку написала Катерина Мотрич. Як зазначив міський голова […]