Новий погляд на критерії відбору потенційних кандидатів на посаду

Власники бізнесу при наймі нових співробітників користуються особистими зв’язками або ж шукають співробітників на сайтах з працевлаштування. Але інформація, яка попадає до роботодавця – це в основному малоінформативне резюме або особиста характеристика знайомих. Менеджер з підбору кадрів компанії проведе співбесіду, тестування особистісних якостей, збере не завжди об’єктивну інформацію від попереднього роботодавця. Жоден із цих параметрів не дасть 100% відповіді на те, чи буде працівник ефективно виконувати свої робочі функції і задовольняти потреби компанії. Внутрішні відчуття менеджера і певні стереотипи для комплексної оцінки теж мало що дадуть.

А от проведені тести, розроблені фахівцем з управління людськими ресурсами, зможуть значно покращити ситуацію. Як стверджують провідні спеціалісти INDIGO Tech Recruiters, – професіонала повинен шукати і вибирати професіонал!

Інформація до відома: Рекрутингові агентства з пошуку і підбору персоналу представляють інтереси роботодавців і працюють на них. Гроші, відповідно, вони отримують від замовників послуг. Для здобувачів потрапляння в бази агентств, співбесіди і переговори з рекрутерами – безкоштовні.

Як працює рекрутер

Перелічені вище компанії із працевлаштування найголовнішим критерієм під час підбору кандидата вважають професіоналізм працівника. Звичайно, це є правильним, адже промахів у виконанні функціональних обов’язків не повинно бути. Значно поліпшують шанси на працевлаштування ефективно пройдена співбесіда і супроводжуючий рекомендаційний лист від колишніх роботодавців. Але рекрутера високої кваліфікації зацікавить і те, чому претендент на посаду хоче працювати саме в цій компанії, що його приваблює, яка його основна мотивація. Маючи у своєму розпорядженні дані про загальну кількість релевантних кандидатів на посаду (у професійному лексиконі – це воронка рекрутингу), фахівець вибере того, хто віддасть перевагу таким мотиваційним критеріям як:

  • бажання розвиватись;
  • знайти на новій роботі команду друзів-однодумців;
  • активно працювати в команді.

Також працівник агентства з працевлаштування буде звертати увагу на такі особистісні якості, як комунікабельність, вміння працювати в колективі, безконфліктність. Адже багато керівників розуміють, що згуртований дружний колектив – це запорука успішної роботи всієї фірми і тому так важливо, щоб новий співробітник добре вписався в уже існуючі колективні відносини. І саме рекрутери намагаються трансформувати колектив компанії таким чином.

В обов’язковому порядку фахівець зверне увагу на зовнішній вигляд здобувача вакансії. Не відповідає потенційній посаді працівника офісу неакуратність в одязі, неакуратно укладене волосся і нанесений макіяж, занадто яскраві аксесуари і т.п.

Next Post

На «хабарі» затримано голову РДА на Львівщині

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, слідчими СУ ГУ НП у Львівській області за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР НП України, задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди головою РДА на Львівщині (ч.3 ст.368 КК України). Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області. “Встановлено, що службовець вимагав у […]
На «хабарі» затримано голову РДА на Львівщині